Олексій Андронов: "Я б обрав Ярмоленка"

Динамо Київ 29 Грудня, 08:16
Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов на своїй конференції відповів на чергові запитання читачів, пов'язані з українським футболом.

Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов на своїй конференції на rsport.ru відповів на чергові запитання читачів, пов'язані з українським футболом.

- Олексій, ви згодні з вибором кращого футболіста України 2013? Коноплянка визнаний кращим футболістом України.

- Я б обрав Ярмоленка.

- Олексій, "Відкритий чемпіонат" - а навіщо це Газзаєву? Саме Валерію Георгійовичу особисто. Ну от не вірю я, що його спокусила грошова сторона. Як не вірив у первинність цієї самої грошової сторони при його переході на роботу в Київ. Там була в першу чергу ІДЕЯ, було бажання працювати за неї, був якийсь план життя на кілька років. А що рухає ним зараз?

- Звичайно ж, гроші другорядні, важлива іміджева, престижна сторона. Він щиро вірить, що все вийде. Уявіть собі, що так і буде? Валерій - Об'єднувач, не інакше.