Мілевський не отримує зарплатні

Динамо Київ 29 Грудня, 08:25
Після досить тривалої паузи, екс-форвард збірної України і київського "Динамо" Артем Мілевський знову взяв участь в грі.

У суботу, 28-го грудня, «Газіантепспор» натуралізованого українця на своєму полі приймав середняка чемпіоната, «Бурсаспор». Гра завершилася сухою нічиєю - 0:0. Мілевський з'явився на полі на 69-й хвилині, але результативними діями відзначитися не зумів.

Цікаво, що кольори «Бурсаспора» захищає інший екс-динамівець Тайє Тайво.

- Після гри по-дружньому обнялися з Тайє, привітали з Новим роком, він хороший забавний хлопець, - написав Артем на своїй сторінці в Інстаграм. Також форвард прокоментував чутки щодо невиплати зарплати в «Газіантепспор».

- Не сплачують не мені одному, її зараз нікому не дають, - пояснив Мілевський.