Соціальна мережа Instagram вкотре дарує можливість дізнатися як там справи у Артема.
Спочатку Артем підтвердив інформацію, що не тільки йому, а й і всій команді не дають зарплатню. Дали послідувало питання, якщо ж не платять зарплатню, то можливо назад до рідних берегів? На що Артем чітко і зрозуміло відповів:
(публікується мовою оригіналу)
bodya_kostenko: "Если не дают зарплату возможно что ты вернешься в Киев?"
timi1010: "v kiev??,eto malo veroyatno"