Анатолій Коньков: "ФФУ по всіх позиціях спрацювала задовільно"

Динамо Київ 29 Грудня, 14:55
Спрацювали задовільно... проте проблеми є... коли будемо вирішувати не знаємо...

Президент ФФУ Анатолій Коньков в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Футбол 1" дав оцінку роботі веденої ним організації за 2013 рік. За словами Конькова, оцінка може бути задовільною чи незадовільною.

- Ми прийшли до висновку, що по всіх позиціях нам вдалося спрацювати задовільно. По всіх напрямках, - повторив Коньков. - Є проблеми, є моменти, на яких ми будемо більш детально зупинятися.

Яким чином ми будемо ці проблеми вирішувати? Дозвольте нам це висловити вже після того, як ми їх до кінця проаналізуємо, - резюмував президент ФФУ.