Віктор Вацко: "З боку керівництва "Динамо" зроблено все, щоб був результат"

Динамо Київ 31 Грудня, 08:47
Футбольний коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay спробував пояснити в чому головна проблема "Динамо" як клубу.

"Щоб дати відповідь на це питання, потрібно знати ситуацію зсередини клубу. Я не володію такою інформацією. З іншого боку, навряд чи дуже помилюся, якщо скажу, що головною проблемою клубу є те, що команда не дає результату, на який чекає клуб".

"Хотя можно на 100% сказать, что со стороны руководства клуба для команды созданы абсолютно все условия, чтобы она этот результат показала. Сильные футболисты, супер-инфраструктура, очень высокая зарплата, которую клуб вовремя выплачивает, роскошный стадион... Половина нашей Премьер-лиги о таком ресурсе может только мечтать", -

сказал Вацко.