"Атлетіко" орендував Ернесто Сосу

Футбол України 31 Грудня, 08:52
Капітан харківського "Металіста" Хосе Ернесто Соса гратиме в столиці Іспанії.

 

Агент гравця учора завершив переговори з харківським клубом про перехід свого клієнта до складу "Атлетіко". Йдеться про піврічну оренду з подальшим правом викупу за 10 мільйонів євро.



Нагадаємо, раніше повідомлялося про інтерес до персони Соси з боку "Малаги" і "Естудіантеса". Сам футболіст пояснив своє рішення покинути Харків бажанням грати в сильнішому чемпіонаті, щоб зіграти за національну збірну Аргентини на чемпіонаті світу-2014.