Агент гравця учора завершив переговори з харківським клубом про перехід свого клієнта до складу "Атлетіко". Йдеться про піврічну оренду з подальшим правом викупу за 10 мільйонів євро.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про інтерес до персони Соси з боку "Малаги" і "Естудіантеса". Сам футболіст пояснив своє рішення покинути Харків бажанням грати в сильнішому чемпіонаті, щоб зіграти за національну збірну Аргентини на чемпіонаті світу-2014.