Догадайло вважає, що рішення залишити цього фахівця біля керма команди було правильним.
«Блохін дуже хоче проявити себе і вивести команду на високий рівень. Треба дати шанс людині, дати зіграти з "Шахтарем", "Чорноморцем", "Валенсією" ... За підсумками цих матчів можна буде щось вирішувати. Нехай Блохін за підсумками весни відзвітує перед громадськістю, тоді й зробимо висновки. А в новому році я бажаю уболівальникам "Динамо" радості від гри команди», - сказав Догадайло в ефірі радіо «Ера».