Сергій Овчинников: «Росія ніколи не була великою футбольною державою»

Світовий футбол 31 Грудня, 09:56
Екс-воротар московського «Локомотива» Сергій Овчинников вважає, що рівень російських клубів не дозволяє їм конкурувати в головному європейському турнірі - Лізі чемпіонів.

«На тлі тих команд, які були нашими суперниками, будь-яка команда поступалася б ... Фаворити Ліги чемпіонів - це команди з іншого футбольного світу, в який нам ще рано входити.
 
Що б не говорилося, але Росія ніколи не була великою футбольною державою, у нас немає таких традицій, як у топових команд. Наші - міцні команди, але клубам, якщо можна так сказати, елітного класу, ми поступаємося.
 
При цьому всі повинні розуміти, що фінансові можливості лідерів Ліги чемпіонів набагато вищі, ніж у нас. Адже найкращі клуби Англії, Іспанії, Італії, Німеччини купують провідних гравців - це збірна світу. Складно конкурувати з такими клубами.
 
Але все одно, я не думаю, що ми дуже сильно їм поступаємося. Рано чи пізно ми вийдемо на певний, більш високий рівень і будемо показувати інший футбол», -

цитує Овчинникова «РБК-Спорт».