Кучук: Рабінович щиро любить футбол

Футбол України 31 Грудня, 14:02
Екс-наставник київського "Арсеналу" Леонід Кучук розповів про період роботи у таборі "канонірів".

 





- Влітку 2011 ви підписали контракт з київським "Арсеналом", який незадовго до цього придбав відомий бізнесмен, президент Вадим Рабинович. Чим він вас підкупив?

- Хто близько знайомий з Вадимом Зиновійовичем знають, що він дуже мудрий і щиро любить футбол.

- За підсумками сезону-2011/2012 вас визнали кращим тренером України. У суперечці за це звання ви випередили Мірчу Луческу, Мирона Маркевича, Юрія Сьоміна, Хуанде Рамоса і Миколи Павлова. Що дала вам ця нагорода?

- В першу чергу усвідомлення того, що можна успішно працювати в будь-якому чемпіонаті. Тренер повинен уміти професійно працювати в будь-якій першості, з будь-якою командою.

- Недавній приз найкращому тренеру Білорусії не менш, а, можливо, і більш цінний трофей?

- Приємно, що на батьківщині отримав визнання. Звання кращого тренера дуже дороге для мене.