Нагадаємо, у розмові з нашим журналістом Михайло Кополовець поскаржився на брак ігрової практики у "Говерлі", а також висловив власну думку з приводу того, чому так відбувається.
"Свободу слова ніхто не скасовував...Як і штрафи", - написав у своєму твіттері Олександр Шуфрич.