Кополовцю загрожує штраф за інтерв`ю "Футболу 24"

Футбол України 1 Січня, 13:52
Віце-президент "Говерли" Олександр Шуфрич натякнув, що не залишить без уваги публічну критику свого клубу.

 





Нагадаємо, у розмові з нашим журналістом Михайло Кополовець поскаржився на брак ігрової практики у "Говерлі", а також висловив власну думку з приводу того, чому так відбувається.

"Свободу слова ніхто не скасовував...Як і штрафи", - написав у своєму твіттері Олександр Шуфрич.