"В цілому рік для мене вийшов не дуже хорошим: почався він з неприємної травми носа і закінчився теж травмою. Тобто, першу половину я не грав, пропустив і кінцівку, а от серединка була досить пристойною.
Не буду приховувати, що вже наступного року хотілося б щось виграти з "Динамо". Шанси у нас ще є, потрібно їх використовувати! Крім того, я дуже хочу підписати новий контракт, хочу залишатися у футболі", - сказав Воронін.