"Арсенал" залишився без форвардів

Світовий футбол 2 Січня, 13:41
"Каноніри" обеззброєні. Після того, як зазнав травми гомілки основний нападник "Арсенала" Олів'є Жиру, до француза у лазареті приєднався ще один форвард Ніклас Бентнер.

"Каноніри" обеззброєні. Після того, як зазнав травми гомілки основний нападник "Арсенала" Олів'є Жиру, до француза у лазареті приєднався ще один форвард Ніклас Бентнер. 





У вчорашньому поєдинку проти "Кардіфа" данець провів один із переможних голів у ворота валлійців. Однак при цьому зазнав пошкодження та змушений був залишити поле. Бендтнер відновлюватиметься кілька тижнів, а це означає, що Арсен Венгер залишився без центрфорвардів. У розпорядженні французького наставника є Подольскі та Волкот, які можуть зіграти на вістрі атаки, утім не виключено, що "каноніри" спробують підписати ще одного нападника. Англійська преса пише, що одним із головних "кандидатів" вже найближчим часом перейти до "Арсенала" є екс-нападник "Манчестер Юнайтед", а зараз гравець "Фулхема" Дімітар Бербатов.