- У мене є ще чотири з половиною роки за контрактом, тому я маю намір залишитися в Києві. У будь-якому випадку я не отримував пропозицій від інших клубів, а зі свого боку ще жодного разу не пошкодував про вибір на користь "Динамо" - цитує півзахисника
Starafrica.com
.Нагадаємо, Беланда перебрався в Київ з Монпельє наприкінці червня 2013 року. Гравець збірної Марокко обійшовся "Динамо" в 12 мільйонів євро.