Юнес Беланда: "Бешикташ? Я маю намір залишитися в Києві"

Динамо Київ 3 Січня, 16:05
Півзахисник київського "Динамо» Юнес Беланда прокоментував чутки навколо можливого переходу в турецький "Бешикташ".

- У мене є ще чотири з половиною роки за контрактом, тому я маю намір залишитися в Києві. У будь-якому випадку я не отримував пропозицій від інших клубів, а зі свого боку ще жодного разу не пошкодував про вибір на користь "Динамо" - цитує півзахисника

Starafrica.com

.
 
Нагадаємо, Беланда перебрався в Київ з Монпельє наприкінці червня 2013 року. Гравець збірної Марокко обійшовся "Динамо" в 12 мільйонів євро.