В інтерв'ю журналу «Forza
Milan
» колишній зірковий нападник «россонері» та київського «Динамо» Андрій Шевченко розповів про свій «Золотий м’яч».
«Це було мрією - підняти трофей над головою. Переді мною два українських гравці, два моїх кумири вони вже виграли його. Я маю на увазі Олега Блохіна та Ігоря Бєланова. Я хотів стати частиною історії, як і вони. Знав, що 2004 рік може принести мені цей трофей, завдяки перемогам в «Мілані» - цитують Шевченка італійські ЗМІ.