Ідейє хоче піти? Нехай іде, - експерт

Динамо Київ 4 Січня, 20:58
Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Олександр Мелащенко для The Kiev Times прокоментував ситуацію з нападниками столичного клубу.

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Олександр Мелащенко  для The Kiev Times прокоментував ситуацію з нападниками столичного клубу.

Нагадаємо, що нігерієць Браун Ідейє заявив про бажання залишити клуб. Ідейє скаржився на малу кількість ігрової практики: у першій частині сезону основним нападником вважався конголезець Дьємерсі Мбокані.

На запитання хто для «Динамо» цінніший і важливіший - Ідейє чи Мбокані, Мелащенко категорично відповідати не став: «Якщо тренер частіше довіряв Дьємерсі, то, очевидно, він кращий». «Якщо ж Ідейє так хоче піти, як він говорить, то - будь ласка», - додав Олександр.

Чи можливий варіант з використанням відразу двох форвардів разом або рівномірний розподіл ігрової практики? На це питання Мелащенко відповів негативно: «Динамо», як відомо, грає практично завжди в одного нападника, тому завжди хтось буде номінально основним, а хтось - його дублером. Тому будуть і незадоволені».

Мелащенко відверто погодився з тим, що Ідейє заважають постійні відлучення в збірну Нігерії: тільки лише переліт в один кінець забирає близько доби. Втім, на думку колишнього гравця «Динамо», це не повинно так вже сильно заважати: «Моя думка: якщо гравець - професіонал, то він зможе перебудуватися. Зрозуміло, що складно, але тут все залежить від бажання футболіста». Мбокані, нагадаємо, за збірну Конго не грає: його звідти відрахували після того, як Дьємерсі імітував травму, щоб не отримувати виклик в команду.

За неофіційною інформацією, в «Динамо» відпускати Ідейє вже зараз ніхто не збирається. До матчів Ліги Європи залишилося не так вже багато часу, а тому найближчим часом шукати заміну Брауну ніхто не збирається. Крім його і Мбокані у киян є всього лише один форвард: Артем Кравець, який останній раз вважався гравцем, наближеним до основи, близько чотирьох років тому.