Наставник «Валенсії» задоволений грою команди

Динамо Київ 5 Січня, 09:09
Головний тренер «Валенсії» Хуан Антоніо Піцці поспілкувався з пресою після перемоги над «Леванте» (2:0).

«В цілому, я задоволений грою команди та індивідуальними діями окремих футболістів. Вчора хлопці були близькі до того рівня, який я від них буду вимагати».

«.. Ми домінували протягом усього матчу, особливо в другому таймі. Радий, що нам вдалося перемогти, однак поки зарано говорити, що ми на правильному шляху. Час покаже», - сказав Піцці.

Нагадаємо, що «Валенсія» є суперником київського «Динамо» по 1/16 фіналу Ліги Європи.