Алієв: "Дуже хочу допомогти Анжі"

Динамо Київ 5 Січня, 11:50
Український півзахисник повідомив, що він дуже зацікавлений у підписанні контракту з махачкалінським клубом.

Олександр Алієв у телефонній розмові з кореспондентом ИТАР-ТАСС дав коментарі щодо можливого підписання контракту з махачкалінським "Анжі".

"Я зацікавлений в тому, щоб підписати контракт з махачкалінський клубом. Мене анітрохи не бентежить те, що "Анжі" знаходиться на останньому місці в російській першості. Я дуже хочу допомогти команді", - сказав Олександр.

За словами Алієва, переговори між ним та "Анжи" проходять повним ходом. "Коли вони завершаться, я не знаю, - зазначив футболіст. - Зараз я перебуваю в Києві".

Зазначимо, що у сезоні 2013/14 Олександр Алієв виступав за "Динамо-2", провівши 13 матчів і забивши 2 м'ячі.