Олександр Іщенко: «Україна та Хорватія - команди різних вагових категорій»

Динамо Київ 27 Березня, 10:20
Футбольний експерт аналізує гру збірної України проти Хорватії та розповідає про перспективи національної команди.

«Результат матчу з Хорватією закономірний, тому що суперник був об'єктивно сильніший від нашої збірної.



І це хорвати ще не показали якоїсь видатної гри. Їх індивідуальна майстерність виявилася вище. Грали команди різних вагових категорій: у нас в основі - дев'ять чоловік із чемпіонату України та два легіонери майже без ігрової практики, у них - збірна топ-клубів Європи.



У той же час завдяки хорошій організації, самовіддачі ми не розвалилися, не «попливли», поступилися, але дуже гідно. При цьому виявилося , що в тому місці, за яке ми найбільше боялися, у нас порядок - дебют Матвієнко слід визнати дуже вдалим.



Зовсім недавно ми кричали: «Караул!» - через те, що у нас взагалі немає лівого захисника, а тепер виявляється, що у нас тут ще й конкуренція пристойна.



Перспективи? Визначальним для нас стане найближчий матч з фінами на їхньому полі 11 червня. Будь-яка втрата очок поставить хрест на наших сподіваннях кваліфікуватися на ЧС » - розповідає Олександр Іщенко.