Тренування «Динамо» напередодні матчу з «Олександрією»

Динамо Київ 29 Березня, 14:07
Напередодні матчу 23 туру УПЛ команда Сергія Реброва провела тренування на навчально-тренувальній базі в Кончі-Заспі.

До вашої уваги фотозвіт заняття динамівців.





















Також до команди завітав Даніло Сілва, щоб попрощатися з клубом та своїми партнерами. Це було надзвичайно емоційно! Дехто з гравців не стримав сліз:











Джерело фото - fcdynamo.kiev.ua