«Новорічного подарунка» для вболівальників «Динамо» не буде?

Динамо Київ 6 Січня, 10:22
Відомому журналісту Семену Случевскому вдалося дізнатися, про який «новорічний подарунок» для вболівальників «Динамо» писав у грудні російський коментатор Олексій Андронов.

Відомому журналісту Семену Случевскому вдалося дізнатися, про який «новорічн

ий подарун

ок» для вболівальників

«Динамо

» писав у грудні російський коментатор Олексій Андронов.

Про це Случевский повідомив на конференції Артема Франкова на MatchDay.com.ua:

- Добрий день, Артем! З приводу «Новорічного секрету від Андронова». Я у нього запитав про це вчора (4 січня) в Москві. Вже секрету немає. «Динамо» терміново націлилося на Натхо, що не склеїлося...

- А-а, спасибі, Семен Олександрович. Цікаво, куди б ми його запихали в центрі поля! - здивувався Франков.

Нагадаємо, що зараз Бібрас Натхо є вільним агентом - наприкінці грудня у футболіста закінчився контракт з «Рубіном», де він грав з 2010 року. Раніше повідомлялося, що інтерес до 25-річного центрального півзахисника проявляють «Шальке-04», «Евертон», «Кардіфф» і «Галатасарай».

Сам Натхо у своєму «твіттері» днями написав: «.. Для тих, хто цікавиться. Я поки не підписав контракт з жодним клубом. Коли підпишу, я повідомлю про це».