Сергій Люлька: "В "Шахтар" не перейду ніколи"

Динамо Київ 6 Січня, 13:19
Вихованець київського "Динамо" поспілкувався з MatchDay. В інтерв`ю читайте про таке: небажання повертатися у "Слован", досвід роботи з В'ячеславом Грозним та другий шанс від Олега Блохіна.

Вихованець київського "Динамо" поспілкувався з

Мatchday

. В інтерв`ю читайте про таке: небажання повертатися у "Слован", досвід  роботи з В'ячеславом Грозним та другий шанс від Олега Блохіна.

- Сергій, наскільки комфортно тобі працювалося з В'ячеславом Грозним?

- З В'ячеславом Вікторовичем дуже подобалося. Можу сказати, що на тренуваннях я старався і хотів продемонструвати все, на що здатний. Адже завжди хочеться більше грати .

- Михайло Кополовець у своєму недавньому інтерв'ю розповідав, що не зміг знайти спільної мови з Грозним...

- У мене з тренером конфліктів ніколи не було.

- До "Говерли" ти встиг пограти в чеському клубі. Не хотів би туди повернутися?

- В "Слован" не повернуся, мені краще грати в рідній Прем'єр-лізі. У Чехії у мене не все виходило. Вважаю, там не вдалося показати всіх своїх найкращих якостей.

- На збори ти їдеш з "Динамо". Про повернення у Київ на постійній основі не думав?

- Звичайно, дуже хочеться повернутися в Київ і грати за рідний клуб. В "Говерлі" я набирався досвіду, щоб бути не гірше гравців, які зараз у команді Блохіна. З Олегом Володимировичем ніякого непорозуміння у нас не було, просто мені потрібно було мати більше ігрового часу. Я з дитинства мріяв грати в "Динамо", але своїм першим шансом не скористався. Упевнений, у мене ще буде шанс закріпитися в "Динамо".

- Макаренко через "Говерлу" таки пробився в першу команду "Динамо" і навіть став одним з відкриттів сезону...

- Женя - молодець, я за нього дуже радий. Сподіваюся, що піду по його стопах. (Посміхається)

- Писали про інтерес до Макаренка з боку "Шахтаря". Якби тобі "гірники" запропонували хороший фінансовий контракт, погодився б переїхати до Донецька?

- Гроші для мене - не головне в житті, я йшов у футбол не заради них. Я дуже поважаю "Шахтар", але мені здається, що молодому перспективному хлопцю з України в нинішній "Шахтар" йти не потрібно . Хіба що заради грошей. Ти будеш радий виступати за дублерів, а за основу навряд чи зіграєш . Скажу одне: в "Шахтар" не перейду ніколи.