Брайн Ідейє: "Мої слова перекрутили. Я хочу грати в "Динамо"

Динамо Київ 6 Січня, 13:58
Футболіст розповів в інтерв'ю виданню Naija, що у нього немає проблем із клубом, хоча і відносини з Мбокані не такі теплі, як хотілося б. Про Чемпіонат світу, також не зміг не згадати.

Футболіст розповів в інтерв'ю виданню Naija, що у нього немає проблем із клубом, хоча і відносини з Мбокані не такі теплі, як хотілося б.

- У мене хороші стосунки з усіма в моїй команді: з гравцями, тренером, президентом. Йти з клубу прямо зараз - це не вихід. У мене все ще є все необхідне для того, щоб регулярно грати в "Динамо". Я повністю сконцентрований на цьому, є бажанням вийти на новий рівень.

Мені відомо про ту історію в інтернеті з посиланням на мене. Це все неправда! Мої слова перекрутили, але я не турбуюся. У мене є плани, і вони пов'язані з київським "Динамо", - заявив Ідейє.

- Дьемерсі Мбокані мій друг, і ми з ним дуже близькі. Так, я, як і кожен футболіст, хочу грати регулярно. Так, мене турбує, що це не так, мені хотілося б грати частіше, але це природне занепокоєння.

Коли я прийшов у "Динамо", тут грав великий футболіст Андрій Шевченко. Я частіше виходив у стартовому складі, але Андрій завжди підтримував мене, підбадьорював, і не було ніяких образ. Так чому б мені так само не підтримувати і не заохочувати Мбокані, який більш регулярно виходить в "старті"? Це не проблема для мене!

Це футбол, і в ньому всяке трапляється. Дьемерсі - відмінний хлопець і у нас хороші стосунки. А наше суперництво тільки робить нас краще і сильніше, змушує працювати ще більше. А клуб тільки виграє від нашої конкуренції, - цитує нападника footboom.com.

Також Ідейє підкреслив, що буде намагатись насолоджуватись футболом в "Динамо" та робити все, аби гарантувати собі місце в основному складі збірної Нігерії на Чемпіонаті світу.