Колишній тренер київського
«Динамо
» Юрій Сьомін висловив свою думку про можливу організацію спільного чемпіонату.
- «Зі спортивної точки зору сенсу в Об'єднаному чемпіонаті Росії та України не бачу. З політичної точки зору втілити цей проект у життя сьогодні дуже складно, хоча надалі ситуація може і змінитися».