Юрій Сьомін: «Обꞌєднаний чемпіонат? Зі спортивної точки зору сенсу не бачу»

Динамо Київ 6 Січня, 17:59
Колишній тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін висловив свою думку про можливу організацію спільного чемпіонату.

Колишній тренер київського

«Динамо

» Юрій Сьомін висловив свою думку про можливу організацію спільного чемпіонату.

- «Зі спортивної точки зору сенсу в Об'єднаному чемпіонаті Росії та України не бачу. З політичної точки зору втілити цей проект у життя сьогодні дуже складно, хоча надалі ситуація може і змінитися».