Зідан розповів про Анчелотті та Моурінью

Світовий футбол 6 Січня, 20:37
Помічник головного тренера "Реалу" поділився враженнями від колишнього і теперішнього керманичів Королівського клубу.

 





"З Анчелотті у нас все склалося успішно. За кілька днів до його появи в команді ми все обговорили по телефону, і це було дуже важливо - для мене, для нього, для клубу", - констатує Зінедін Зідан. 

Згодом додає: "Я не міг би виконувати свої функції при головному тренері, якого не знаю. Я б, наприклад, ніколи не зміг стати асистентом Моурінью, у нього вже був помічник. Було б неправильно, якби я став його правою рукою".

Додамо, що при тандемі Анчелотті-Зідан "Реал" пробився в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а також йде третім у Прімері, поступаючись "Барселоні" та "Атлетіко" 8-ма пунктами (але маючи гру в запасі).