Колишній гравець київського «Динамо» та «Валенсії» Олег Саленко розповів про те, як у молодості «захворів» зірковою хворобою і «вилікувався» від неї.
«Швидко вдарила - швидко відпустила. Десь у 17 років були проблеми, навіть кримінальні справи проти мене заводили. Побився на шкільній дискотеці в Санкт-Петербурзі. Потім вийшла стаття в газеті з цього приводу – «Я зірка, а ти хто?». Мовляв, швидко я зіркою став і тільки битися й вмію. Словом, мене швидко опустили з небес на землю».