«Анчоуси» планують взяти 23-річного футболіста в оренду до кінця сезону.
Втім, днями Беланда дав інтерв'ю українським ЗМІ, в якому повідомив, що має намір відпрацювати свій контракт з «Динамо» до кінця.
У поточному сезоні марокканець провів 22 матчі в чемпіонаті України і Лізі Європи, забивши 6 голів і віддав 3 результативні передачі.