Люлька і Буяльський поїхали на збір з «Говерлою», а не з «Динамо»

Динамо Київ 7 Січня, 09:25
Інформація про те, що півзахисники київського «Динамо» Сергій Люлька та Віталій Буяльський повернулися в розташування свого клубу після оренди в ужгородській «Говерлі» і почнуть підготовку до сезону в складі команди Олега Блохіна - не підтвердилася.

Інформація про те, що півзахисники київського «Динамо» Сергій Люлька та Віталій Буяльський повернулися в розташування свого клубу після оренди в ужгородській «Говерлі» і почнуть підготовку до сезону в складі команди Олега Блохіна - не підтвердилася.

Як повідомляє Dynamo.kiev.ua, обидва футболісти все-таки залишилися в закарпатському клубі і разом з ним відправилися позавчора на перший міжсезонний збір до Туреччини. І Люлька, і Буяльський вже приступили до роботи нарівні з іншими футболістами «Говерли» і, судячи з усього, другу частину поточного сезону також проведуть в оренді цього клубу.