Павло Лук′янчук - кращий гравець України в поєдинку з Санкт-Петербургом!

Динамо Київ 7 Січня, 10:18
Впевнена гра захисника київського «Динамо» дозволила йому стати кращим гравцем збірної України (U-18) в матчі другого туру групового турніру меморіалу Гранаткіна в грі з командою Санк-Петербурга.

Динамівець в другому матчі поспіль виводить на поле збірну України в якості капітана і діє дуже надійно, зупиняє атаки суперників і на правах капітана підказує своїм партнерам.

Підтвердженням високого рівня гри оборонця стало визнання найкращим гравцем матчу з Санкт -Петербургом (0:0), де Павло відіграв всі 90 хвилин, так і не дозволивши суперникові близько підібратися до воріт.

Що стосується результату зустрічі, то, незважаючи на ігрову перевагу підопічних Олександра Головка, особливо в кількості дальніх ударів, втілити її в голи не вдалося. Власне, як не вийшло забити і господарям арени. Підсумковий рахунок - нічия 0:0

Таким чином, щоб не втратити шансів виграти золоті нагороди, збірній України необхідно перемагати в останньому матчі Латвію і сподіватися на успіх Санкт-Петербурга в грі з Туреччиною. На даний момент, набравши всього один пункт, «жовто-сині» розташувалися на останній сходинці у таблиці.