Ще наприкінці минулого року російський телекоментатор Олексій Андронов на своїй конференції на
rsport.ru
пообіцяв уболівальникам київського «Динамо» трансферний сюрприз. При цьому прізвище потенційного новачка Андронов тримав у секреті. І ось, нарешті, завісу було піднято.-
З моєї подачі «Динамо» цікавилося півзахисником "Рубіна" Бібрасом Натхо. Він став вільним агентом і, мені здається, міг підсилити «Динамо». Але знайшлися клуби, які готові платити йому набагато більше, ніж це могло собі дозволити «Динамо»
, - написав росіянин на своїй конференції.