Мілевський не веде переговорів з "Анжі"

Динамо Київ 7 Січня, 16:23
Артем Мілевський не контактував з представниками "Анжі". Про це кореспондентові ІТАР-ТАСС повідомило джерело, знайоме з ситуацією.

"Мілевський не веде і не вів ніяких переговорів з "Анжі"

, - заявило джерело.
 
Нагадаємо, раніше в пресі з'явилася інформація, що Мілевський відхилив пропозицію харківського "Металіста" і може перейти в махачкалінську команду.