«Валенсія» - хороший варіант для мого кар’єрного зростання. Я вже прийняв рішення: якщо я потрібен цьому клубові, то не вагаючись переходжу в Іспанію. Я говорив керівництву «Локомотива», що хочу піти, але вони вимагають виплати компенсації за шість місяців, які залишились по контракту. Мабуть, будемо чекати», - цитує слова Феліпе Кайседо іспанська
Marca
.