Чемпіонат світу з футболу 2022 року, який буде проходити у Катарі, відбудеться у зимовий час. Про це заявив генеральний секретар Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Жером Вальке, якого цитує AFP.
Всі вже звикли, що Чемпіонат світу проводиться у літній час. Але слід відзначити, що на сході Аравійського півострову у червні-липні середня температура становить +38 градусів.
"Чемпіонат світу не буде проводитись у червні-липні. Я думаю, що він буде проходити у період з 15 листопада та, найпізніше, 15 січня", - заявив Вальке.
"Якщо матчі проходитимуть в період між серединою листопада і кінцем грудня, погода буде найбільш сприятливою. Температура відповідатиме теплій порі року в Європі - в середньому десь 25 градусів. Таким чином, умови будуть ідеальними для футболу", - додав Вальке.
Нагадаємо, що Катар отримав право на проведення мундіалю у грудні 2010 року.