- Я повинен бути більш сфокусований на тому, що я роблю у клубі. Найважливіше - добре грати за "Динамо", тоді і подивимося, чи викличуть мене до збірної Нігерії. Якщо я отримаю шанс повернутися в національну команду, буду дуже щасливий. Мені подобається грати під керівництвом Стівена Кеші. Для нас він як батько. Він чудовий мотиватор та зміг навести дисципліну у національній команді, - цитує динамівця tvcnews.