Україна посіла третє місце в групі на меморіалі Гранаткіна і зіграє з Чехією

Динамо Київ 8 Січня, 19:24
На турнірі пам'яті Гранаткіна завершилися ігри групового етапу

На турнірі пам'яті Гранаткіна, що проходить в Санкт-Петербурзі, завершилися ігри групового етапу, за підсумками якого збірна України U-18 посіла третє місце в квартеті D.





У третьому турі українці здобули перемогу над Латвією, а Туреччина виграла у господарів першості і випередила команду Олександра Головка, ставши другою.

Таким чином, тепер українцям належить провести два стикових матчі, в яких будуть розіграні 9-12 місця. Перша гра відбудеться 9 січня, збірна України зустрінеться з суперниками з Чехії, які посіли третє місце в групі С.