Як повідомив колишній прес-аташе команди Олександр Савенко, столичний клуб швидше за все змінить свою назву.
- Клуб носитиме трохи іншу назву - "Арсенал-1925", а майбутнім спонсором повинна стати одна китайська корпорація, проте ми шукаємо варіанти і в Україні. Керівництва як такого зараз немає, є ініціативна група, до якої входять: один колишній футболіст клубу, футбольний функціонер, вболівальники та колишні співробітники клубу.
Ми зустрічалися з представниками ПФЛ і зараз розуміємо, що нам потрібно робити. Січень поточного року буде для нас визначальним. Саме зараз вирішується доля київського "Арсеналу", - розповів Олександр Савенко.