"Валенсія" Піцці мені дуже подобається. Зрозуміло, що по перших поєдинках всерйоз розмірковувати про прогрес у її грі не варто, адже зміна тренера завжди стає додатковим стимулом для футболістів, але перші враження від роботи Піцці дуже і дуже позитивні.
Команда додала в швидкості, в агресії, в настрої і навіть, вважаю, у впевненості у власних силах. І атакувати "Валенсія" стала більш різноманітно. Начебто у складі Піцці не зробив багато змін, випустив знайомих гравців на знайомих позиціях, проте заграли хлопці куди більш краще.
Важливо, що після матчу з "Атлетіко" в Кубку Іспанії Піцци скромненько відійшов убік, віддаючи належне футболістам: мовляв, саме гравці, а не тренер - головна рушійна сила всіх змін... ", - повідомляє Dynamo.kiev.ua.