"Для мене це новий виклик, оскільки з "Базелем" я досяг всього. В "Динамо" все прекрасно: це клуб з великими традиціями, який хоче досягти успіхів минулого з молодою командою. Я хочу внести свою лепту. Це моя мета. Знаю, що мій трансфер є найдорожчим в історії Австрії, але мене це не хвилює. Для мене перехід в "Динамо" сам по собі - це вже захоплююча пригода. На команду чиниться серйозний тиск, і я не хотів би перевіряти, що б було, якщо б ми не пройшли далі в Лізі Європи", - цитує Драговича Laola1.