Півзахисник київського "Динамо", точніше його дубля - Дієго Суарес, найвірогідніше продовжить свою подальшу кар'єру на батьківщині.
Талановитий болівійський футболіст, якому давались величезні аванси, так і не зумів за шість років у київському "Динамо" пробитися в основний склад. Перебравшись до столичного гранду в статусі одного з найталановитіших виконавців Південної Америки, все, чим він зумів відзначитися, це лише сотнею матчів за "Динамо-2" і тринадцятьма забитими голами.
Як повідомляє видання
Eldeber
, бачити 21-річного болівійця у своїх рядах бажає його колишній клуб - "Блумінг". Найближчим часом сторони мають офіційно завершити угоду.Нагадаємо, Дієго Суаресу належить рекорд Кубка Лібертадорес: він став наймолодшим гравцем за всю історію турніру, дебютувавши в ньому у віці 14 років і трьох місяців.