«Говерла» - «Карабюкспор» 2:2. Дубль динамівця приніс нічию

Динамо Київ 12 Січня, 18:07
12-го січня ужгородська "Говерла" провела свій перший контрольний поєдинок у нинішньому році.

Суперником підопічних В'ячеслава Грозного став "Карабюкспор", який на даний момент займає восьме місце в чемпіонаті Туреччини.

Поєдинок завершився бойовою нічиєю - 2:2. У "Говерли" дубль оформив Євген Морозенко, якого ужгородці влітку орендували у київського "Динамо".

Відзначимо, що в першій частині сезону півзахисник не зіграв жодного поєдинку, пише FootBoom.com.