Ігуаїн: «Покинути «Реал» було правильним рішенням»

Світовий футбол 13 Січня, 05:19
Аргентинський нападник італійського «Наполі» Гонсало Ігуаїн вважає свій вибір залишити «вершкових» 100% виправданим.

«З кожним днем все більше пишаюсь рішенням перейти в «Наполі». Я люблю Неаполь і його людей», - цитує Ігуаїна  Sportsweek.

«Дієго Марадоні не потрібно було переконувати мене приїхати сюди. Рішення було моїм, і я не шкодую про це».

«На «Сантьяго Бернабеу» вболівальники ніколи не співали моє ім'я, в той час як тут кожен раз моє ім'я оголошується під шалений рев трибун».

Нагадаємо, Ігуаїн швидко перетворився на ключового гравця в «Наполі», забивши дев'ять голів у 17 матчах «Серії А» цього сезону.