Голкіпер «Динамо-2» вирушив на збір з «Говерлою»

Динамо Київ 13 Січня, 17:56
Ужгородська команда запросила на збір двох талантів з «Динамо» і померлого «Арсеналу».

Закарпатський клуб в якості посилення розглядає не тільки досвідчених футболістів типу Максима Шацьких, В'ячеслава Сердюка та Іллі Галюзи, а й молодих талантів.

Як стало відомо football.ua з достовірних джерел, В'ячеслав Грозний звернув увагу на 21-річного півзахисника Миколи Вечурко, останньою командою якого був київський «Арсенал», а також на його ровесника, воротаря «Динамо-2» Анатолія Тимофєєва. Обидва гравці зараз разом з «Говерлою» перебувають на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Нагадаємо, що цього сезону Вечурко взяв участь у шести матчах головної команди «Арсенала», а також зіграв один поєдинок за дубль киян. Тимофєєв же зіграв в рамці першолігового «Динамо-2» 11 ігор, але потім перестав потрапляти в основу.