Олег Блохін: «Навіть не сумнівався в перемозі Роналду»

Динамо Київ 13 Січня, 22:07
Володар «Золотого м`яча»(1975) та головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін зізнався, що цьогорічне нагородження кращого футболіста його нітрохи не здивувало

:





«Навіть і не сумнівався, що Роналду отримає «Золотий м'яч». В минулому році португалець забивав практично в кожній грі чемпіонату Іспанії та Ліги чемпіонів. Але найважливіше те, що він був справжнім лідером своєї команди. 



Звичайно, Франк Рібері та Ліонель Мессі - дуже гарні футболісти, футболісти екстра-класу, проте нагорода всього одна і її заслужено отримав португалець Роналду», - приводить слова Блохіна izvestia.ru.