В ексклюзивному інтерв'ю офіційному сайту «Динамо » (Київ ) спеціаліст поділився планами підготовки на найближчі два місяці.
- Олексій Петрович, вітаємо вас зі святами! Вдалося відпочити, чи тренеру спокій тільки сниться?
- Спасибі! Я також вітаю всіх з настали святами! Відпустку провів нормально, був з родиною, вдалося поїхати і до батьків у Росію, зустрілися з друзями. Набрався сил перед весняною частиною сезону.
- У якому стані та з яким настроєм повернулися ваші підопічні?
- Все добре, хлопці у відмінному стані і настрої. У вівторок, 14 січня, прибудуть і ті, хто виступав за збірну України на Меморіалі Валентина Гранаткіна в Санкт-Петербурзі. Розділившись на дві групи, пройшли медичне обстеження, результати якого будуть трохи пізніше.
Зараз на нас чекає виступ на Меморіалі Олега Макарова. Ряд футболістів U-19 виступить за «дубль» Валентина Белькевича, а інша половина - за «Динамо-2» Олександра Хацкевича.
- Як ще вестиметься підготовка до весняної частини сезону, адже до найближчого матчу з «Шахтарем» ще близько двох місяців?
- Звичайно ж, план роботи у нас вже є. Спершу турнір Макарова, а потім і далі будемо тренуватися в Києві. Займемося біговою роботою, аеробікою і акробатикою. А потім плануємо вирушити на збори а Крим. Тим вже і будемо відпрацьовувати певні тактичні схеми та побудови, відшліфовувати свою майстерність перед стартом чемпіонату.
- Чи варто очікувати змін у складі «біло-синіх»? Чи можливо, ви будете підключати до поєдинків U-19 футболістів випускного року академії, або ж розглянете варіанти запрошення талановитих хлопців з інших команд?
- Швидше за все, група гравців нас покине. Їх, у свою чергу, дійсно замінять хлопці випускної групи динамівської академії - футболісти 1997 року народження. Ми ще будемо вирішувати, хто буде з нами тренуватися. Ймовірно, на збори з «дублем» вирушить 6-7 чоловік, а з нами працюватимуть гравці U-17.
- Які максимальні цілі стоять перед командою на весняну частину чемпіонату України?
- Звичайно ж, ми прагнемо завоювати перше місце. Але, як ви самі розумієте, нам буде непросто. Футболісти 1995 року народження є основними виконавцями і «Шахтаря», і «Чорноморця», і «Металіста», в той час як у нас грають хлопці, які молодші на рік-два. Завдання - перше місце, а там вже дивитимемося, що вийде і над чим ще потрібно працювати.