Непомітно пролетіли зимові канікули для наших футболістів з першої команди.
У вівторок динамівці зустрілися на базі у Конча-Заспі
Комфорт, поле і ялинка
До початку підготовки до нового футбольного року персонал клубної бази в Конча-Заспі почав готуватися задовго до сьогоднішнього вечора. Де потрібно, зробили ремонт, оновили інтер'єри.
Підготували футбольне поле акурат до січневих морозів, щоб нехай і кілька днів команда могла займатися в максимально комфортних умовах.
На центральному вході в головну будівлю бази увагу на себе звертала красуня-ялинка, прикрашена десятками різнобарвних вогнів. А зі стелі звисали численні новорічні кулі з художньо нанесеною буквою «Д».
Зустріч в приємній обстановці
У розкладі час збору на базі було вказано 17:00, але збиратися в динамівській обителі футболісти і тренери почали заздалегідь. Першим, трохи після обіду, приїхав Олександр Рибка, слідом за ним Олег Гусєв і пара нерозлучних друзів Огнен Вукоєвич з Домагоєм Відою . Варто відзначити, що за Олега Блохіна помітно піднялася дисципліна. У намічений час команда зібралася в повному складі, тільки Дуду повідомив, що трохи затримується.
Після розставання довжиною в місяць, було видно, що гравці скучили один за одним. Привітання, обмін враженнями про проведену відпустку. Данило Сілва, наприклад, розповів, що цілий місяць провів у рідному містечку біля Сан-Пауло. «Мені потрібно було відпочити, вилікувати ногу, через травму якої я не дограв минулий рік. Кудись їздити не було ніякого бажання. Зате тепер я повністю готовий тренуватися і грати», - розповів бразилець.
Напуття від головного тренера
У навчальному залі відбулися загальнокомандні збори, де були озвучені найближчі плани роботи. Судячи з настрою, з яким гравці виходили на перше в році тренування, заряд бадьорості та оптимізму від наставника вони отримали достатній. Всі прекрасно розуміють, наскільки серйозні завдання нині стоять перед командою, а часу для підготовки до ігор проти «Валенсії» залишається трохи більше місяця. На рахунку кожен день, кожне тренування і контрольний матч.
Травмованих немає
Перше заняття пройшло без футбольних м'ячів і складалося з пробіжки. Гравці розділилися на дві групи, долаючи коло за колом по зеленому периметру з'єднаних один з одним футбольних полів. Відрадно, що здоров'я нікого не турбує, травмовані у першій частині сезону Даніло Сілва, Денис Гармаш і Євген Селін тренувалися без будь-яких обмежень.
Підготовка до другої частини сезону розпочалася! Побажаємо динамівцям з честю витримати важкі навантаження, уникати травм і в повній бойовій готовності підійти до офіційних матчів!