Головний тренер «Динамо» Олег Блохін не бажає експериментувати і поки не розраховує на Сергія Рибалку.
Ігор Суркіс веде переговори щодо Сергія Рибалки. Президент «Динамо» шукає півзахисникові клуб, який надасть йому ігрову практику та задовольнить фінансові апетити, які зросли за останній час, повідомляє канал «Футбол 1».
На думку Ігоря Суркіса, Рибалка вже може грати в топ-клубі. Блохін на нього найближчі півроку не розраховує, тому що не хоче експериментувати, - повідомляє terrikon.com.