Денис Гармаш на традиційне медобстеження «біло-синіх» прибув одним з останніх. «Все одно черга буде в кабінетах», - виправдовуючи запізнення, сказав хавбек. В цілому гравець, який пропустив більше п'яти місяців через травму, почувається нормально.
«Травма вже не турбує. Інша справа, що поки я обходився лише заняттями в тренажерному залі і пробіжками. Але готовий повноцінно тренуватися і вже під час тренувального процесу зможу переконатися, що повністю здоровий.
Планую разом з командою відправитися на збори до Марбельї, потім буде другий збір, і потім матч з «Валенсією», - сказав гравець кореспонденту «Чемпіонат.com» Анатолію Янголю.