- Перший збір є фундаментом фізичної готовності. Потрібно набрати кондиції. Звичайно, ігрові теж на тлі втоми. Тому на результати особливо зважати не варто, мені здається. Варто, насамперед, зважати на якість гри, а не думати, що виграли 1:0, 2:0 або 3:0, - цитує Суркіса «Террикон».
Треба дивитися на якість гри, на її прогрес та постановку, відпрацювання гри в обороні, півзахисті, нападі. Олег Володимирович, наскільки мені відомо, попросив на другому зборі підібрати суперників, які чимось схожі за силою гри на «Валенсію».
Команда буде наживо спостерігати одну домашню гру «Валенсії», коли ми будемо перебувати там, - розповів президент «Динамо» каналу «Футбол 1».