В ідомий український експерт вважає, що форвард київського «Динамо» вже не відповідає рівню столичного клубу.
- На мій погляд, в тому фізичному стані, в якому знаходиться Браун зараз, він абсолютно даремний для «Динамо». Футболіст сильно здав.
Видно, що він не впевнений у своїх силах. На його користь говорить хіба що статистика минулого сезону, з якою Мбокані і справді поки не може рівнятися.
Але конголезця купили за великі гроші, його потрібно ставити в основу. Упевнений, Блохін розбереться з тим, хто потрібен команді, а хто - ні.