Піцці: «Ми програли набагато сильнішій команді»

Динамо Київ 15 Січня, 10:33
Тренер «кажанів» Хуан Антоніо Піцці прокоментував поразку своєї команди 2:0 мадридському «Атлетико» в Кубку Іспанії.

«Ми знали, як грає «Атлетико» Мадрид. З цією командою потрібно бути особливо обережним при грі на контратаках».

Також тренер поскаржився на роботу арбітра:

«Була помилка арбітра перед першим взяттям воріт – ми пропустили гол, не втримавши Годіна, після кутового, якого не було».

Підбиваючи підсумок, Піцці віддав належне супернику:

«Ми програли набагато сильнішій команді, яка працювала більше, ніж ми. До цієї зустрічі «Атлетико» готувався ретельніше. Щоб перемогти, «Валенсія» мала б продемострувати гру на грані своїх можливостей, - цитує тренера «кажанів» іспанська

Marca

.

Відеоогляд матчу та огляд детального ходу гри можна переглянути ТУТ.