«Ми знали, як грає «Атлетико» Мадрид. З цією командою потрібно бути особливо обережним при грі на контратаках».
Також тренер поскаржився на роботу арбітра:
«Була помилка арбітра перед першим взяттям воріт – ми пропустили гол, не втримавши Годіна, після кутового, якого не було».
Підбиваючи підсумок, Піцці віддав належне супернику:
«Ми програли набагато сильнішій команді, яка працювала більше, ніж ми. До цієї зустрічі «Атлетико» готувався ретельніше. Щоб перемогти, «Валенсія» мала б продемострувати гру на грані своїх можливостей, - цитує тренера «кажанів» іспанська
Marca
.Відеоогляд матчу та огляд детального ходу гри можна переглянути ТУТ.