Дьємерсі Мбокані: «У футбол не грав, більше відпочивав»

Динамо Київ 15 Січня, 11:03
Форвард київського «Динамо» розповів, як провів відпустку.

Форвард київського «Динамо» розповів, як провів відпустку.

- Я провів деякий час у Франції, де ми з дітьми їздили в Діснейленд, потім був в Бельгії, і так як я вже давно збирався з'їздити з сім'єю в Африку, навідались і туди. Займався, в основному, бігом і велосипедом, а також, звичайно, залишав кілька днів, щоб провести їх з родиною. У футбол не грав, бо якби я травмувався б, то це було б погано і для мене, і для команди. Так що більше відпочивав.

Про майбутні збори я нікого не розпитував, сам, в принципі, все побачу. Я вже тут шість місяців і добре знаю, як все відбувається на тренуваннях, тому не чекаю нічого нового, - сказав Мбокані в інтерв`ю Динамо Киев Web TV.